Parooli taastamine

Uue parooli tellimiseks sisesta palun oma isikukood. Isikukoodiga seotud e-posti aadressile saadetakse juhend parooli taastamiseks.

×

5 unistust, mis saavad reaalsuseks


Igaühel meist on unistused, suured ja väikesed, enda ja lähedastega seoses, lähituleviku ja kaugema tuleviku tarvis. Nii nagu ka kõige pikem teekond algab teatavasti esimesest sammust, algab ka unistuse täitumine sellega päriselt tegelemisest. Vahest on vaja lihtsalt julgust, et alustada, tihti piisab motiveerivast ja toetavast sõbrast, kuid juhtub ka, et on vaja pingutust, valu ja pisaraid või lihtsalt rahastust…

Loe lisa, millist 5 soovi saad meie abiga täita!

Fakt on see, et imekombel enamasti unistused sülle ei kuku. Eriti nukker on aga, kui ilus unistus jääb rahastuse taha toppama. Tegelikult ei pea see juhtuma, sest on ju olemas väga mitmeid ja paindlikke finantseerimise võimalusi. Ole vaid hoolas ja kohusetundlik, hajuta unistuste elluviimisega kaasnevaid kulusid nutikalt ning unistused saavad samm-sammult reaalsuseks! 


Milliseid soove aitame täita?

Kui unistad uuest autost, plaanid reisida, pidada suuri pulmi või soovid kohendada oma armsat kodu, siis võib juhtuda, et soovide elluviimiseks vajalikku raha lihtsalt napib. Selleks, et suurte unistuste elluviimine lõputult edasi ei lükkuks, on paljud head inimesed leidnud vajaliku abi väikelaenu näol.

Aitame Sul ellu viia näiteks need 5 olulist unistust võimalikult väikese aja- ja närvikuluga:

  1. oma armsa kodu renoveerimine või kaasajastamine
  2. ammu soovitud reisil käimine
  3. suuremate sündmustega seotud kulude katmine (nt pulmad, mesinädalad, jõulud, kooliminek jms)
  4. perele uue auto ost
  5. vajalike kodumasinate, mööbli ja ehitusmaterjalide soetamine

Jah, väikelaen on finantskohustus, aga kui hoolsalt kulusid-tulusid planeerida, siis on see väga mõistlik viis oma unistuste elluviimiseks. Meie väikelaenu suurimateks eelisteks on mitmeotstarbelisus, mugavus ja tõhusus. Teisisõnu vastame Sinu laenutaotlusele juba loetud tundidega! Lepingute sõlmimisel tööpäeviti enne kella 15:00 maksame laenusumma välja ka samal päeval.

Leiame üheskoos Sulle kõige sobilikuma lahenduse, millel on just Sulle sobilik laenusumma ja tagasimaksete periood. Kui Sinu rahaasjad edenevad plaanitust kiiremini, võimaldame Sulle ka laenu ennetähtaegse tagastamise. Lisaks on Sul võimalus läbida kogu taotlemis- ja allkirjastamisprotsessi omaenda kodust – ei mingit ebamugavat ja tüütut ootamist pangakontoris järjekorras.


Julge vaid unistada ja meiega muudad selle võimalikuks!

Alusta oma unistuste täideviimist, esitades taotluse SIIN!

Lisainfo saamiseks loe lähemalt SIIT või võta meiega ühendust info@svea.ee.


Teenuse pakkujaks on Svea Finance AS, Hallivanamehe 4, Tallinn, tel 6799 422.
Tutvu teenuse tingimustega aadressil www.sveafinance.ee, vajadusel konsulteeri asjatundjaga. Krediidi kulukuse määr on 18,09% aastas järgmistel näidistingimustel: väikelaenu summa 3500 €, tagastamise tähtaeg 48 kuud, intress 15,9% aastas, lepingutasu 52,50 €, tagasimaksete arv 48, tagasimaksete- ja kogusumma 4833,24 €.