Parooli taastamine

Uue parooli tellimiseks sisesta palun oma isikukood. Isikukoodiga seotud e-posti aadressile saadetakse juhend parooli taastamiseks.

×

Krediidilimiidi taotlus


Austatud klient!

Täname, et olete eelistanud Svea Finance’i teenuseid.

Meil on heameel teatada, et peagi on valmimas Svea Finance’i uus kodulehekülg, mis pakub mitmeid uusi võimalusi ja senisest mugavamat kasutuskogemust. Seoses uue kodulehe ja sisuhaldussüsteemi loomisega oleme aga ajutiselt sunnitud sulgema iseteeninduse aadressil https://sveafinance.ee/et/iseteenindus Teeme seda selleks, et luua parem ja ettevõtte uue koduleheküljega igati sobituv iseteenindus.

Vahepealsel ajal saavad kliendid infot olemasoleva järelmaksulimiidi, kehtivate lepingute, maksegraafikute jms kohta Svea Finance’i klienditeenindusest telefonil 679 9422 või e-posti aadressil klienditugi@svea.ee. Samuti on see teave olemas kliendile allkirjastamise järel e-postiga või paberkandjal saadetud lepingutes.

Vabandame iseteeninduse ajutisest sulgemist tingitud ebamugavuse pärast. Teeme kõik endast oleneva, et tuua võimalikult kiiresti meie klientideni uute võimalustega iseteenindus.

Lugupidamisega
Svea Finance AS